Ремонт квартири

ДОВІРТЕ ЦЮ СКЛАДНУ СПРАВУ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

Ми бізнесмени. Перш за все ми створили ефективну команду та розробили чіткий алгоритм виконання ремонту. Протестили його. Прибрали баги. Автоматизували кожен крок.

Досягли мети - якісний ремонт за визначений термін і бюджет, як наслідок задоволені Замовники. На це пішло 6 років роботи, 237 виконаних ремонтів, розробка більше 350 проектів.

Збудувавши власну систему - ми йдемо далі та презентуємо вам новий зручний сервіс для пошуку замовників та виконавців ремонту.

Brenich

Роман Бренич

Засновник та СЕО

Діджиталізація нашого життя змінила нас назавжди. Час - головна цінність сьогодення. Користуючись онлайн платформами ми купуємо не тільки продукти, авіаквитки, техніку - ми купуємо власний життєвий час….

Карантин відкрив нові можливості та укорінив онлайн сервіси для кожного з нас. Проєкт платформи ЗРОБЛЕНО був створений з метою спрощення послуги ремонту нерухомості. Основа нашого зручного онлайн сервісу - структуризація складних процесів. Для користувачів ми розробили онлайн калькулятор робіт ремонту та пошуку перевіреного підрядника за лічені хвилини з будь-якого куточку планети. Щодня ми працюємо над удосконаленням нашого калькулятору, щоб замовити ремонт було так само легко як і піцу…

Artem

Артем Постовалов

Засновник та СОО

«Все можна зробити краще, ніж робилося досі.» - казав всім відомий Генрі Форд.

Саме це твердження ми взяли за основу при створенні нашої інноваційної платформи-сервісу ремонтів інтер'єрів.

Основне завдання залишилося незмінним - зробити процес ремонту квартири простим і менш ризикованим для замовників, дати можливість дійсно відповідальним фахівцям правильно організовувати свою роботу. Наш продукт сьогодні - це перший пазл у великій еко-системі послуг ремонту, але важливий внесок в фундамент нової системи відносин та нових стандартів ринку який, завдяки зусиллям нашої команди, обов'язково буде Зроблено ...

Все, пішов працювати, А.П.